facebook

Zamówione teraz... rozgoszczą się w ogrodach w maju i czerwcu!

Siłą outdorowych mebli Moroso jest oryginalne wzornictwo i genialne inspiracje. Fenomenalne kolorowe sploty tworzące siedziska wykonane są ręcznie i nawiązują do faktur i kolorystyki wyrobów pochodzących z Afryki. Są zabawne i bardzo wygodne :).

Paola Lenti to producent proponujący wyjątkową estetykę. Minimalistyczne i proste formy, dopracowane proporcje i ergonomia, ponadczasowa kolorystyka - w ten sposób piękne obiekty Paoli Lenti stają się długoletnimi przyjaciółmi wnętrz domów i ogrodów. Producent korzysta z najwyższej jakości linek, z których ręcznie wyplatane tkaniny gwarantują perfekcyjny wygląd i parametry przez wiele lat.

Firma Roda od początku wyróżniała się najwyższą jakością wzornictwa mebli wykonanych z drewna teackowego. Od 2008 roku dzięki umiejętnościom Gordona Guillaumiera i Lievore Altherr Molina Studio, którzy zaczęli współpracować z Rodolfo Dordonim, dyrektorem artystycznym firmy, meble Roda uchodzą za te, które się kocha i polecam najbliższym przyjaciołom.

Prostota, innowacyjność, jakość - oto trzy słowa opisujące produkty balgijskiej marki Tribu. Dyskretny luksus, stonowana kolorystyka, perfekcyjny detal, naturalne materiały to mocne strony firmy dystrybuującej swoje produkty do ponad 50 krajów na całym świecie.

Cane-line jest Duńską firmą oferującą meble ogrodowe, która może poszczycić się 25-letnim doświadczeniem w produkcji mebli zewnętrznych i wewnętrznych. Producent stosuje odporne na działanie warunków atmosferycznych materiały jak: drewno teackowe, wysokiej jakości wodoodporne tkaniny, stal nierdzewna.