facebook

Zieleń, cisza, relaks... poznajcie nasze kolekcje outdoor

Profesjonalnie wyposażona kuchnia w ogrodzie lub na tarasie ?
Tylko z JOKO DOMUS - gwaranta jakości i przemyślanych kompozycji wraz z idealnie dobranym sprzętem.

PAOLA LENTI  proponuje wyjątkową estetykę dla kolekcji outdoor. Czysta forma, dopracowane proporcje i ergonomia, ponadczasowa kolorystyka – w ten sposób piękne obiekty Paoli Lenti stają się długoletnimi przyjaciółmi wnętrz domów i ogrodów. Producent korzysta z najwyższej jakości materiałów wykorzystywanych w żeglarstwie – włókna Rope, które pioniersko wprowadził do kolekcji w 2002 roku.
Paola Lenti chyba najbardziej rozumie wpływ kolorów na nasze samopoczucie i życie. Poszukuje tonacji i nasycenia barw w podróżach w czasie i w naturze, dlatego paleta tej marki jest tak niepowtarzalna.

W historii rozwoju cywilizacji wyplatanie było umiejętnością pierwotną, jeszcze przed ceramiką i pisaniem. Z tych tradycji wyrasta oryginalna i inspirująca kolekcja MOROSO. Kolorowe sploty tworzące siedziska Moroso wykonane są ręcznie  i nawiązują do faktur i barw Afryki. Bezpretensjonalnie, w czystym, bezwarunkowym ukłonie w stronę piękna.

Luksus, elegancka prostota, innowacja, jakość - definiują produkty belgijskiej marki outdoor TRIBU. Od lat 90-tych Tribu jest prekursorem wyjątkowej wtedy filozofii, w której taras i ogród są naturalnym elementem przestrzeni domu. Stonowana kolorystyka, perfekcyjny detal, naturalne materiały to mocne strony firmy dystrybuującej swoje produkty do ponad 50 krajów na całym świecie.

Firma RODA od początku wyróżniała się najwyższą jakością wzornictwa mebli wykonanych z drewna teackowego. Od 2008 roku dzięki umiejętnościom Gordona Guillaumiera i Lievore Altherr Molina Studio, którzy zaczęli współpracować z Rodolfo Dordonim, dyrektorem artystycznym firmy, meble Roda uchodzą za te, które się kocha i polecam najbliższym przyjaciołom.

CANE LINE jest Duńską firmą oferującą meble ogrodowe, która może poszczycić się 25-letnim doświadczeniem w produkcji mebli zewnętrznych i wewnętrznych. Producent stosuje odporne na działanie warunków atmosferycznych materiały jak: drewno tekowe, wysokiej jakości wodoodporne tkaniny, stal nierdzewna.