facebook

Galeria Wnętrza i Brodziak Gallery razem z #LoveOriginal na targach Arena Design

Sens naszej pracy opiera się na docenianiu i poszanowaniu autorskiego projektu - myśli ludzkiej wyrażonej w zjawiskowych meblach, oświetleniu i dodatkach do wnętrz. Od początku powstania Love Original aktywnie uczestniczymy w gronie pasjonatów zrzeszonych w stowarzyszeniu. Z potrzeby serca i z szacunku do twórców, procesu projektowania, emocji wyrażonej w przedmiotach, dziełach sztuki chronimy artystów. Razem z Brodziak Gallery połączyliśmy siły, aby szerzyć idee własności intelektualnej, respektowania praw autorskich i zatrzymania licznych procederów kopiowania oryginałów.

Tegoroczne hasło targów Arena Design jest idea SLOWNESS, która sprzyja zatrzymaniu się na chwilę, poświęceniu uwagi na dialog o nowych stylach życia, tworzenia i produkowania.

W czasie tej edycji w dniach 25-28 lutego 2020 zapraszamy na stoisko 20 do pawilonu 3 do przestrzeni, w której szlachetność luksusowych elementów wyposażenia wnętrz, w otoczeniu mistrzowskiej czarno-białej fotografii Szymona Brodziaka skłania do refleksji.

Nasz poznański salon przy ul. Głogowskiej 40, zaledwie 700 m od targów, w którym prezentujemy światowej sławy marki Rimadesio, Molteni&C, Moroso, Dada Cucine, Baxter, Living Divani i inne, zaprasza architektów oraz klientów doceniających myśl twórczą, rzemiosło, jakość, piękno i szlachetność luksusowego wyposażenia wnętrza. Podczas dni Arena Design w godz. 16.00-19.00 z wielką przyjemnością, przy lampce wina kontynuujemy rozmowy o fascynującym świecie designu, tworząc na nowo miejsce spotkań we wnętrzu owianym historią dawnej, ekskluzywnej restauracji Magnolia.