facebook

Apartament 2 dla Pracowni Projektowej ARCHIPELAG

Nowocześnie i przytulnie

Układ funkcjonalny domu Neo G1 ENERGO został czytelnie podzielony na strefy użytkowe. Część dzienna znajduje się na parterze, a życie rodzinne i towarzyskie koncentruje się wokół reprezentacyjnego salonu z bezpośrednim przejściem na taras. Kiedy domownicy potrzebują ciszy i spokoju przenoszą się w komfortową przestrzeń poddasza.

Efektowny salon

W aranżacji salonu, w roli głównej występują sofy CONFLUENCES. Ich mocny, turkusowy kolor stanowi wyrazisty kontrast do kolorystyki całego wnętrza. Oryginalny zestaw mebli łamie konwencje, intryguje i wprowadza do strefy dobrą, kolorową energię. Ogromnym atutem kolekcji CONFLUENCES jest jej modularność, która zachęca domowników do zabawy formą. Nieodłącznym towarzyszem wygodnych sof są dwa stoliki kawowe LUPO. Inspirowane skandynawskim designem stoliki-tace projektu Pierre`a Paulin`a korespondują ze stylem lat 50-tych, dumnie prezentując geometryczne prowadzenie linii stelaża. Ciekawym akcentem prezentowanej aranżacji jest również lampa TRÉPIED, która dzięki kloszom wyposażonym w magnes pozwala na umieszczenie źródeł światła w dowolnym miejscu.

Atrakcyjny kominek

Oryginalny kominek z kolekcji GATE jest biżuterią salonu. Jego elegancki i prosty charakter doskonale pasuje do atmosfery miejsca. Ciekawym elementem wystroju wnętrza jest również regał-schowek, który pięknie eksponuje naturalną urodę drewna. Tuż obok, na granicy salonu i schodów zaplanowano regał z książkami – wieczorową porą, kiedy domownicy przenoszą się do sypialni na poddaszu, chętnie sięgają po lekturę do poduszki.

Kuchnia z wyspą 

Słoneczna kuchnia została wyposażona w zestaw mebli + MODO, które można dowolnie łączyć, tworząc własne, kuchenne rewolucje. Kolekcja + MODO jest bardzo praktyczna w codziennym użytkowaniu, a jednocześni doprawia przestrzeń swoim eleganckim wdziękiem.

Jadalnia w blasku słonecznych promieni

W sercu jadalni usytuowano duży stół, który integruje rodzinę wokół wspólnych posiłków. Tuż nad nim efektownie prezentują się wiszące lampy z kolekcji Ligne Roset. Bliskie sąsiedztwo dużego okna sprawia, że oprócz smakowitego obiadu, domownicy delektują się również pięknym widokiem zieleni ogrodu.

Wyposażenie: Ligne Roset, Poggenpohl, lampy Ligne Roset, dywan: Jan Kath.

Projekt: studio architektoniczne Galerii Wnętrza.