facebook
Marka
Rimadesio

Rimadesio

Rimadesio, to marka od wielu lat utożsamiana z najlepszym producentem drzwi wewnętrznych na świecie. Założona w Giussano pod Mediolanem w 1956 roku jest wiodącym na świecie producentem drzwi i paneli przesuwnych z dowolnie barwionego szkła i aluminium. Imponująca kolekcja drzwi wewnętrznych uzupełniona jest o systemy garderób, zabudowy regałowe do salonów, bibliotek oraz uzupełniające meble wolnostojące (stoły, komody, regały).

Rimadesio to zachwycająca prostota formy. Estetyczne cele firmy obejmujące minimalizm i ekstremalną precyzję doskonale wyraża dążenie do zminimalizowania rozmiarów profilów aluminiowych i ościeżnic. A jakość i precyzja wykonania oraz mnogość modeli powodują, że drzwi Rimadesio są najczęściej wybierane przez najlepszych architektów na świecie.

Szkło produkowane przez firmę jest całkowicie bezpieczne. Tafle poddaje się procesowi hartowania, dzięki czemu są pięciokrotnie odporniejsze od tradycyjnych. Dodatkowo szyby mogą być wzmocnione warstwą folii polipropylenowej. Drzwi Rimadesio ze szkła klejonego charakteryzują się bardzo wysokim poziomem wygłuszenia – do 32,5 dB. Są też malowane od wewnątrz, co zabezpiecza powłokę farby przed kurzem i zarysowaniami.

W salonie Galerii Wnętrza we Wrocławiu możecie Państwo zobaczyć bogatą kolekcję drzwi Rimadesio, próbki szkła oraz piękne meble o niebanalnej kolorystyce. Luksusowe meble włoskie, to dokładnie to, co proponuje Państwu Rimadesio.

http://www.rimadesio.it