facebook
Marka
Roda

Roda

Relaks na tarasie, w ogrodzie lub na plaży jest tak samo ważny, jak reklaks w domu. Wie to doskonale włoska marka Roda, produkująca luksusowe meble włoskie na zewnątrz.

Firma powstała w 1990 roku jako firma specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości mebli ogrodowych. Pierwsze jej meble były produkowane głównie z teaku. Do szybkiego rozwoju firmy przyczynił się trend, który zaciera tradycyjny podział na meble ogrodowe i te do domu. Szybki rozwój marki nastąpił po 2000 roku, kiedy do oferty zostały wprowadzone meble, które można wykorzystywać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu. Kolekcja mebli ogrodowych marki Roda jest odpowiedzią na wzajemne przenikanie się wnętrza domu i ogrodu. Nowoczesne i eleganckie w formie meble Roda pozwalają urządzić na zewnątrz dodatkowy pokój.

Modele do użytku zewnętrznego są zabezpieczone przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych. Dla mebli przeznaczonych do wnętrz przewidziana jest specjalna kolekcja tkanin typowych dla mebli pokojowych.

Linia In Out rozwinięta została przez słynnego włoskiego designera Rodolfo Dordoniego, który został dyrektorem artystycznym marki. Dla marki projektują również: Gordon Guillaumier i Lievore Altherr Molina Studio.