facebook
Marka
Planika

Planika

Planika tworzy prawdziwy ogień bez dymu. Projektowane przez uznanych twórców Planika Fires stają się centralnymi ozdobami luksusowych wnętrz. Cały proces projektowania odbywa się w siedzibie głównej, w Planika Studio. Sukces naszych produktów leży w tworzeniu wzorów odpowiadających formą współczesnemu stylowi życia. Podstawą każdego modelu jest nie tylko design lecz również znajomość technologii oraz wciąż zdobywane doświadczenie. Przykładając wiele uwagi do każdego szczegółu, starannie wybierając materiały najwyższej jakości na każdym etapie tworzenia nowego modelu, udało nam się stworzyć produkt zgodny z założeniami zrównoważonego rozwoju.
Jesteśmy otwarci na nowości. Inspiracje czerpiemy z całego świata. Zabiegana współczesność pełna jest twórczych impulsów, dzięki którym rozwijają się młode talenty, jak np. Maciej Kluś czy Joanna Leciejewska. Staramy się nie ograniczać, dlatego rozwój jest dla nas istotnym procesem, poszukiwaniem nowych pomysłów i perspektyw. Podczas rozwoju zwracamy szczególną uwagę na indywidualizm oraz osobisty styl projektanta. Świadomi roli różnorodności tworzymy kolekcje z różnorodnymi projektantami. Współpracowaliśmy już z Christophem Pillet i Arikiem Levy.

Nowymi produktami w kolekcji Planika są: FLA 3, FLA 3 in Casing A, Zen Garden I Fire Line Outdoor oraz modele z linii Push Button Fireplaces: HotBox, PrimeFire, PrimeFire in Casing, WallFire, Zen i Zen High.

http://www.planikafires.pl/