facebook

Apartament 1dla Pracowni Projektowej ARCHIPELAG

Przytulny blask

Komfortowy salon z pięknym przeszkleniem, wieczorową porą zamienia się w oazę spokoju, która sprzyja wyciszeniu i kontemplacji. Niezwykłą atmosferę tej części domu tworzy ciekawie zaprojektowane oświetlenie. Na szczególną uwagę zasługują piękne, dekoracyjne lampiony oraz oryginalne lampy stojące, które towarzyszą domownikom podczas ulubionej lektury.

Ze szczyptą orientu

W części wypoczynkowej, w rolach głównych występują pikowane siedziska OTTOMAN oraz herbaciany stolik MEIDA. Ich kształt i turkusowe akcenty przywołują obrazy prosto z soczystego Maroka i wspólnie z grafikami na ścianach budują intrygujący charakter wnętrza.

Wyposażenie: kuchnia Poggenpohl Plusmodo, wyposazenie: Ligne Roset, Kristalia, lampy Vibia i Ligne Roset, dywany Jan Kath

Harmonia i porządek

Przestronna kuchnia z centralnie usytuowaną wyspą to raj dla miłośników kulinarnych eksperymentów. Równy rytm frontów mebli harmonijnie łączy się z ascetyczną bielą ścian, wprowadzając do wnętrza oddech czystej elegancji. Atrakcyjnym elementem tej części domu jest ciekawa mozaika, która pojawia się na fragmentach ściany i podłogi. W jadalni zadbano o duży stół z wygodnymi krzesłami, nad którym dumnie prezentują się oryginalne lampy-rury.

Projekt: studio architektoniczne Galerii Wnętrza.